شرایط و قوانین فروشگاه الکترونافروشگاه :

  1. در صورت انتخاب ارسال فوری توسط پیک محصول خریداری شده در همان روز سفارش و یا روز کاری بعد ارسال خواهد شد، و در صورت انتخاب پیک فروشگاه ارسال طی بازه ی 4 روز کاری انجام می شود، همچنین ارسال به شهرستان نیز طی 24 ساعت انجام می شود.
  2. ارسال سفارش در تهران با انتخاب ارسال فوری به وسیله پیک و به شهرستان ها به وسیله تیپاکس به صورت پس کرایه است و هزینه ها در هنگام تحویل کالا از خریدار اخذ می شود، در صورت انتخاب پیک فروشگاه برای ارسال کالا در تهران هزینه 5000 تومان به فاکتور خرید مشتری اضافه می شود.
  3. فروشگاه متعهد است کالای ارسالی با مشخصات کالای خریداری شده از سایت هماهنگی کامل داشته باشد.
  4. فروشگاه متعهد است کالای خریداری شده را به آدرس و مشخصات ثبت شده توسط خریدار ارسال نماید.


خریدار :

  1. امکان مرجوع کردن کالای تحویل داده شده وجود ندارد و فقط در مواردی خاص و با توافق و هماهنگی طرفین تا 1 هفته پس از خرید امکان مرجوع کردن وجود دارد، بنابراین خریدار باید در انتخاب کالای مورد نظر دقت لازم را به عمل آورد.
  2. در صورت هر گونه مغایرت بین اطلاعات ثبت شده توسط خریدار و اطلاعات حقیقی هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نمی باشد و تمام مسئولیت بر عهده خریدار است.
  3. مشترکین در هنگام درج اطلاعات دقت لازم را به عمل آورند و نکات امنیتی را رعایت کنند، در صورت پخش شدن اطلاعات شخصی به دلیل سهل انگاری مشترک هیچ گونه مسئولیتی متوجه فروشگاه نمی باشد.


با تشکر، مدیریت الکترونا

طراحی و پیاده سازی: گروه نیکسام
کلیه حقوق نزد الکترونا محفوظ است. @ 2017